اخبار

جدیدترین محصول کمپانی Star-Oddi دیتالاگر میکرو ثبت ضربان قلب و دمای بدن

کمپانی Star-Oddi  جدیدترین و پیشرفته ترین محصول خود بنام DST micro HRT  در اندازه گیری چند میلیمتری برای ثبت و اندازه گیری دمای بدن موجودات  زنده و نیز ضربان قلب با بازار ارائه نمود. این محصول ویژه با بکارگیری آخرین تکنولوژیهای روز دنیا در زمینه دیتالاگر با درجه محافظت IP68 در داخل بدن  موجودات زنده کوچک نظیر خوکچه های هندی آزمایشگاهی که در مطالعات مورد نیاز داروسازی و ایمنولوژی استفاده میشود بکار میرود.

فارماکولوژی

دیتالاگر ثبت دما و ضربان قلب

 

 

 

 

 

 

 

 

 

در روشهای سنتی قدیمی  از تست پایروژن  و بکارگیری خرگوش و ثبت دما بصورت دستی تغییرات رفتاری موجودات آزمایشگاهی متاثر از تزریق داروهای مختلف و نیز آنتی بیوتیکها استفاده میشد. در این تست خرگوش بسیار حساس به سر و صدا و محیط آزمایشگاه است و همیشه نیاز به حضور تمام وقت یک نفر کارشناس آزمایشگاه میباشد که خطای انسانی نیز در مطالعات موثر خواهد بود.

در روش جدید ارائه شده توسط کمپانی Star-Oddi دیتالاگر، سنسور باتری و حافظه داخلی همگی در داخل یک محفظه ضد آب و رطوبت و نیز ضد حساسیت ، سرامیکی خاصی به ابعاد چند میلیمتری در داخل بدن موش آزمایشگاهی ایمپلنت ویا در آبدومینال موجود زنده قرار داده میشود. اطلاعات با استفاده از امواج رادیویی به کامپیوتر منتقل میشود و سری زمانی دمای بدن و نیز ضربان قلب موجود زنده براحتی فراهم میگردد.

سری زمانی تغییرات دما و ضربان قلب ثبت شده با دیتالگر DST micro HRT

سری زمانی تغییرات دما و ضربان قلب ثبت شده با دیتالگر DST micro HRT

 

 

 

 

 

 

 

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر ضمن تماس با شرکت مهندسین بدرآذین بنا نماینده انحصاری کمپانی Star-Oddi میتوانید به بخش دانلود سایت www.babenviro.com مراجعه فرمایند.